Program TV Filme

Tipul de vizualizare



    • 20:00 Scenariu pentru happy-end
    • 22:20 Cartierul crimei
    • 00:15 Creatura
    • 02:15 Tenebre
    • 03:55 Fiecare vede altceva
    • 19:20 Departe, departe
    • 22:00 Cu ochii larg închiși
    • 01:15 Râuri de Purpură 2: Îngerii Apocalipsei
    • 03:15 Big Kill
    • 06:00 Camille
    • 20:00 Fete rele
    • 22:00 Legământul
    • 00:40 Vremea răzbunării
    • 03:45 Coborâre întunecată 2
    • 07:20 Churchill: Perioada de la Hollywood
    • 21:25 Den' duraka
    • 22:55 Tihaja zastava
    • 00:25 Vsjo ili nichego
    • 01:50 Francuz
    • 03:55 Jolki 1914
    • 20:00 Iuda și Mesia negru
    • 22:05 Matrix reîncărcat
    • 00:20 Înrudiți
    • 02:05 Lanterna Verde: Protectorul Universului
    • 04:00 Euforia - II, Ep. 2
    • 20:30 Edge of Tomorrow: Prizonier în timp
    • 22:25 Orașul minciunilor
    • 00:15 Calcă apăsat: Povestea lui Dewey Cox
    • 01:50 Doom Patrol - III, Ep. 6
    • 02:45 Pas cu pas - II, Ep. 7
    • 21:00 Crimele din Pembrokeshire - Ep. 2
    • 21:50 Crescuți de lupi - Ep. 2
    • 22:35 Gomora - V, Ep. 1
    • 23:25 Australia
    • 02:10 Crimele din Pembrokeshire - Ep. 2
    • 21:00 La revedere, Uniunea Sovietică!
    • 22:25 Naufragiatul
    • 00:45 Adevăr și dreptate
    • 03:25 Asterrarium
    • 05:05 Fereastra spre mare
    • 21:30 Tânărul vânător de balene
    • 23:05 Karnawal
    • 00:45 Imposibilul din mine
    • 02:15 Moartea unui câine
    • 03:40 Printre fumuri
    • 21:00 În bătaia puştii
    • 23:45 Compania eroilor
    • 01:45 Conspirația
    • 03:10 Lista neagră I.
    • 04:00 Teleshop
    • 21:20 Brigada de eSports I.
    • 22:10 Brigada de eSports I.
    • 23:00 SEAL III.
    • 23:45 Desert: Crimă - Misterul biscuiţilor cu ciocolată
    • 01:15 SEAL III.
    • 21:00 StartUp I.
    • 21:55 StartUp I.
    • 22:50 The Shield: Lege şi fărădelege VII.
    • 23:50 The Shield: Lege şi fărădelege VII.
    • 00:50 The Shield: Lege şi fărădelege VII.
    • 20:35 Hotel Grand I.
    • 22:25 În întuneric – Tentacule
    • 00:15 În întuneric – Lună sângerie
    • 01:55 Hotel Grand I.
    • 03:25 Lista neagră: în culise
    • 20:30 Aurul negru
    • 23:15 Vecini de groaza
    • 01:15 Aurul negru
    • 04:15 La bloc
    • 06:15 La Maruta